תביעות אזרחיות

עו"ד תביעות אזרחיות

עורכת דין אורה צימברג.png

יחד נתבע את מה שמגיע לך.

יצירת קשר ←

053-7817444

08-6228218

פגעו לך ברכב והפוגע לא מוכן לשלם? שילמת על מוצר או שירות והוא לא סופק לך? השוכר לא משלם ולא מוכן לפנות את הדירה? יש מה לעשות. עו"ד אורה צימברג מתמחה בתביעות אזרחיות ופועלת במקצועיות להגנה על האינטרסים של הלקוח על הצד הטוב ביותר, הן בין כותלי ביהמ"ש והן מאחורי הקלעים בהתנהלות מול הצד השני.

✔️ סכסוכים אזרחיים.

✔️ סכסוכים מסחריים.

✔️ גישור ובורררות.

✔️ הפרת חוזים והפרות יסודיות.

✔️ ביטול הסכמים.

✔️ ועוד.

✔️ תביעה לפינוי מושכר.

✔️ תביעה כספית על חוב.

✔️ תביעות בגין נזקי רכב ורכוש.

✔️ תביעות ביטוח.

✔️ לשון הרע.

✔️ צווי מניעה וסעד הצהרתי.

במה עוסקות תביעות אזרחיות?

תביעות אזרחיות הן תביעות בין אזרחים ותאגידים מכוח חוקי המשפט האזרחי. הצדדים יכולים להיות, בני אדם, חברות, עסקים וכו', אך לא אחד מגופי המדינה.

בדרך כלל מדובר בתביעות לחיוב כספי למשל במקרה של מעשה או מחדל כלשהו שביצע הנתבע (למשל לשון הרע, תביעת על נזק לרכוש וכו'). אך יש גם תביעות אזרחיות לאכיפת צווים וסעדים (למשל פינוי שוכר מדירה בעקבות אי תשלום), תביעות למתן סעד הצהרתי (למשל שאדם א' הוא הבעלים של רכוש מסוים ולא אדם ב') או תביעות על הפרת חוזים.

כיצד יכול עו"ד לתביעות אזרחיות לעזור?

מאחר ותחום המשפט האזרחי מאוד מגוון וכולל בתוכו רבדים רבים, חשוב לבסס את התיק על בסיס ראיות, מסמכים, חקיקה, פסקי דין רלוונטיים וכן להשתמש בכלים המשפטיים העומדים לרשותנו.

משרד עורכי דין מיומן ומקצועי יפעל להגדלת סיכויי הזכייה שלך, על ידי כניסה לעובי הקורה של התיק, ראיית המכלול, צפיית אפשרויות ההתנגדות של הצד שכנגד וכיצד לתקוף אותן ושמירה על האינטרסים החשובים לך ביותר בתיק.